Fiat AUTO-DUTKIEWICZ JAROCIN Fiat AUTO-DUTKIEWICZ JAROCIN
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis mechaniczny


     Jak wszyscy wiemy, współczesne samochody produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia techniki. Diagnostyka takich samochodów bez odpowiedniego oprzyrządowania i oprogramowania, bez odpowiednich urządzeń diagnostycznych oraz bez odpowiednio przeszkolonego personelu jest praktycznie niemożliwa.

AUTO-DUTKIEWICZ jako Dealer FIATA posiada dostęp do wszystkich instrukcji, schematów oraz do informacji dotyczących procesu technologicznego w produkcji danego samochodu, jest w stanie precyzyjnie zdiagnozować i usunąć każdą powstałą usterkę.
Dokonujemy profesjonalnych napraw serwisowych wszystkich marek, również w systemie bezgotówkowym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oddzielnie dla każdej profesji i nowocześnie wyposażone stanowiska pracy.

Zapewniamy Klientom serwisu pełną kontrolę kosztów dokonywanych napraw. Na życzenie Klient otrzymuje kosztorys przewidywanych napraw i dopiero po jego akceptacji serwis przystępuje do działania. Dokonanie napraw nie wykazanych wcześniej w kosztorysie wymaga dodatkowej zgody Klienta.

Współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi. Klienci GENERALI TU S.A. i BENEFIA TUM S.A.. mogą u nas dokonać zgłoszenia szkody.

W trakcie naprawy możecie Państwo odpocząć przy kawie, czytając aktualną prasę. W przypadku, gdy naprawa Państwa samochodu będzie trwała dłużej, możecie Państwo skorzystać z samochodu zastępczego.

Przegląd zimowy

 
 
AUTO-DUTKIEWICZ JACEK DUTKIEWICZ

JAROCIN
WROCŁAWSKA 225
63-200 JAROCIN
Tel.: (62) 7473755 wewn. 7473755
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies