Fiat AUTO-DUTKIEWICZ JAROCIN Fiat AUTO-DUTKIEWICZ JAROCIN
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nas


     Historia firmy


Zwiedzaj naszą firmę w większym oknie od Google Street View.

 

 

Firma AUTO-DUTKIEWICZ działa na rynku od 1982 roku.

Początkowo prowadziła działalność w zakresie mechaniki i konserwacji pojazdowej. W 1988 r działalność została poszerzona o usługi blacharskie, a w 1993r o handel częściami zamiennymi i akcesoriami do wszystkich rodzajów samochodów. W roku 1998 firma otrzymała autoryzację FIAT AUTO POLAND i rozpoczęła sprzedaż samochodów marki Fiat.

W salonie można załatwić wszystkie formalności związane z zakupem auta tj. kredytem, ubezpieczeniem, leasingiem. Obecnie można w firmie AUTO-DUTKIEWICZ kupić także samochody używane i skorzystać z usług serwisowych, gwarancyjnych fiata, pogwarancyjnych (także innych marek), skorzystać z całodobowej pomocy drogowej i ręcznej myjni samochodowej. Firma dysponuje z warsztatem blacharskim, w którym dokonuje napraw aut po wypadkach i według kosztorysu firm ubezpieczeniowych. Na czas naprawy proponuje auto zastępcze. W grudniu 2005 roku firma rozszerzyła działalność o Stację Kontroli Pojazdów do 3,5t.

AUTO-DUTKIEWICZ zatrudnia 12 pracowników oraz zajmuje się regularnym szkoleniem uczniów, za co Związek Rzemiosła Polskiego przyznał „ZŁOTĄ ODZNAKĘ”. W roku 2000 firma została wyróżniona regionalnym znakiem towarowym „WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ” za gwarantowaną jakość usług motoryzacyjnych.

Dzięki doświadczeniu w kontaktach z klientem zapewniamy szybką i profesionalną obsługę.

 

 
 
 
AUTO-DUTKIEWICZ JACEK DUTKIEWICZ

JAROCIN
WROCŁAWSKA 225
63-200 JAROCIN
Tel.: (62) 7473755 wewn. 7473755
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies